• TurkishEnglishGermany

ÜRÜNLERİMİZ

Tanıtım Yazısı

  • Ürün Kodu 1015
  • Fiyat Sorunuz

Tanıtım yazısı, genel olarak bir sitenin yada kurumun internet medyasında tanıtılması amacıyla kullanılan içeriklerdir. Bu yazılarda tanıtılan firma veya site ile alakalı konular işlenir. Google odaklı olan yazılarda ise backlink çıkılmalıdır. Genel bir makale yazılır ve belirlenen anahtar kelimelerden ilgili site kategorisine link verilir. Burada hedef o kelimelerde sitenin Google sıralamalarda yükselmesini sağlamaktır.

Tanıtım yazısı yazarken dikkat edilecek husus firmayı övmeden, öne çıkan özelliklerini harmanlamaktır. İnsanlara arasında bilinirliğinin artmasını isteyen bir kurum yada siteye yazılacak olan tanıtım yazısı ile Google sıralamalarda yükselmek isteyenlere yazılacak olan yazılar aynı değildir. Tanıtım yazısı fiyatları, tanıtımın alınacağı sitenin Google ve Alexa konumlarına göre değişir. Link için kullanılacak yazıların Alexa değerleri yüksek sitelerden alınması önerilir. Ama insanlara kendini tanıtmak isteyen kurumların tekil hite bakması gerekiyor. Tekil hiti günlük 20.000 olan ama Alexa değerleri iyi olmayan bir siteye, insanlara ulaşmak isteyen kurumlar gönül rahatlığıyla tanıtım verebilir. 

Sizde, tanıtım yazısı hedefini belirledikten sonra, yazıları alacağınız siteler ile birlikte tüm detayları bizimle paylaşabilirsiniz. Hedefe uyun profesyonel tanıtım yazılarımız ile farklı olacaksınız.